Spotkajmy się w Opolu: PolAleph 2019

Z radością informujemy, że doroczne spotkanie Polskiej Grupy Użytkowników Systemu Aleph i innych systemów Ex Libris, odbędzie się w gościnnych murach Biblioteki Głównej Uniwersytetu Opolskiego, w dniu 18 października. Wszystkich uczestników zapraszamy do przyjazdu do Opola już 17 października, by o 16:30 wspólnie zwiedzić Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu i kontynuować wieczór podczas wspólnej kolacji.

W tym roku tradycyjnie konferencja będzie okazją do zapoznania się z najnowszymi informacjami o produktach i działalności Ex Libris oraz miejscem dyskusji i dzielenia się doświadczeniami przez członków grupy PolAleph. Dodatkowo w tym roku skupimy się nad zagadnieniem otwierania dostępu do publikacji w kontekście systemów i wyszukiwarek bibliotecznych.

Wszystkie ważne informacje, takie jak szczegółowy program, informacje o miejscu, rejestracja etc., znajdują się na dedykowanej stronie Konferencji PolAleph

Udział w konferencji jest bezpłatny. Zapraszamy przedstawicieli wszystkich bibliotek korzystających z oprogramowania Ex Libris w Polsce.

About the author

Absolwent Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Poprzez tradycje rodzinne od zawsze użytkownik książek i bibliotek. Żonaty, pięcioro dzieci: Tosia, Marianna, Franek, Helena i Felek. Wielbiciel celebrowania życia rodzinnego oraz aktywnego uprawiania sportu: hokej, triathlon, narty, rower, windsurfing i wiele innych. Ostatnio, nawet ku swojemu zaskoczeniu, zafascynowany wędkarstwem spinningowym.