Nowa rekrutacja! Szukamy 4 osób do naszego zespołu. Zapraszamy

W związku z dynamicznym rozwojem i szybką ekspansją wdrożeń systemu Alma w Polsce poszukujemy do naszego zespołu 4 nowych osób! Serdecznie zapraszamy do zgłaszania swoich kandydatur bądź do podzielenia się informacją ze znajomymi.

Praca w ALEPH Polska daje możliwość zdobycia międzynarodowych doświadczeń na ciekawym stanowisku w branży IT dla szkolnictwa wyższego. Otrzymasz szeroki zakres odpowiedzialności i ambitne zadania oraz możliwość współpracy w wielokulturowym i wielojęzycznym środowisku.

Będziesz pracować na terenie Polski w ramach struktury ALEPH Polska, ale ze stałą współpracą w środowisku międzynarodowym firmy Ex Libris. Dobra komunikacja po angielsku jest dla nas istotna i oczekujemy od kandydatów cv w języku angielskim, ale nie oceniaj swojej znajomości języka zbyt surowo, nie szukamy nauczycieli języka, tylko jego użytkowników 😉

Kogo Szukamy?

Implementation Consultant / Konsultant ds. Wdrożeń (2 osoby)
Support Analyst / Specjalista ds. Wsparcia
Project Manager

  • Cała Polska! Praca hybrydowa, zdalna lub w pełni stacjonarna (Warszawa) wg preferencji.
  • Umowa o pracę lub kontrakt b2b
  • Pełny etat
  • Rekrutacja zdalna

Więcej szczegółów i możliwość aplikowania poprzez serwis pracuj.pl https://pracodawcy.pracuj.pl/aleph-polska-spolka-z-o-o,836348

Zapraszamy serdecznie!

About the author

Absolwent Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Poprzez tradycje rodzinne od zawsze użytkownik książek i bibliotek. Żonaty, pięcioro dzieci: Tosia, Marianna, Franek, Helena i Felek. Wielbiciel celebrowania życia rodzinnego oraz aktywnego uprawiania sportu: hokej, triathlon, narty, rower, windsurfing i wiele innych. Ostatnio, nawet ku swojemu zaskoczeniu, zafascynowany wędkarstwem spinningowym.