Rekrutacja! Poszukiwany Project Manager dla wdrożeń w Polsce i nie tylko

Poszukiwana/Poszukiwany – Project Manager

Project Manager dołączy do zespołu Aleph Polska, aby wziąć odpowiedzialność za pomoc klientom w Polsce i innych krajach europejskich we wdrażaniu produktów Ex Libris i zapewnianiu dodatkowych profesjonalnych usług. Project Manager będzie odpowiedzialny za koordynację prac projektowych, planowanie projektu, monitorowanie, śledzenie, komunikację, raportowanie, zarządzanie ryzykiem i zakresem oraz eskalację. PM będzie współpracował bezpośrednio z klientami w ramach zespołu projektowego złożonego z konsultantów wdrożeniowych. Rola ta wymaga częstej komunikacji online z kierownikiem projektu klienta i może obejmować wizyty na miejscu. Stanowisko obejmuje bieżącą współpracę z różnymi interesariuszami w ramach Aleph Polska i Ex Libris, partnera biznesowego Aleph Polska w zakresie rozwiązań dla szkolnictwa wyższego i bibliotek.

Praca w Aleph Polska oferuje możliwość międzynarodowych doświadczeń w interesującej i ekscytującej pozycji w branży IT na rynku szkolnictwa wyższego i bibliotek, z szerokim zakresem obowiązków i wyzwań w środowisku wielokulturowym i wielojęzycznym.

Pełniejsza informacja o wymaganiach i procesie rekrutacji w dokumencie do pobrania – dokument jest w języku angielskim, którego znajomość jest niezbędna. Prosimy o przygotowanie CV i listów motywacyjnych wyłącznie w języku angielskim.

Będziemy organizować spotkania z wybranymi osobami, nie pozostawiamy żadnej aplikacji bez odpowiedzi i informacji zwrotnych na temat procesu rekrutacji.

Na zgłoszenia czekamy do 29 lutego 2020.

About the author

Absolwent Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Poprzez tradycje rodzinne od zawsze użytkownik książek i bibliotek. Żonaty, pięcioro dzieci: Tosia, Marianna, Franek, Helena i Felek. Wielbiciel celebrowania życia rodzinnego oraz aktywnego uprawiania sportu: hokej, triathlon, narty, rower, windsurfing i wiele innych. Ostatnio, nawet ku swojemu zaskoczeniu, zafascynowany wędkarstwem spinningowym.