O firmie

Każde wdrożenie to dla nas wyraz uznania, który oznacza początek wieloletniej współpracy

Aleph Polska jest jedynym dystrybutorem produktów firmy Ex Libris w Polsce i działa jako biuro serwisowe dla polskich użytkowników tych systemów. Nasz oddany zespół ludzi i zaangażowanie procentują zaufaniem naszych klientów. Każde wdrożenie to dla nas wyraz uznania, który oznacza początek wieloletniej współpracy.

Działamy na rynku oprogramowania dla bibliotek od 1992 roku, od marca 2001 roku pod nazwą ALEPH Polska Sp. z o.o. Angażujemy się w życie świata bibliotecznego: jesteśmy obecni jako sponsor najważniejszych spotkań i konferencji. Codziennie pracujemy nad jak najwyższym standardem oferowanych usług.

Maciej Dziubecki

Prezes Zarządu
+48 695 41 66 99 | m.dziubecki(at)aleph.pl

Absolwent Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Poprzez tradycje rodzinne od zawsze użytkownik książek i bibliotek.

Żonaty, pięcioro dzieci: Tosia, Marianna, Franek, Helena i Felek. Wielbiciel celebrowania życia rodzinnego oraz aktywnego uprawiania sportu: hokej, triathlon, narty, rower, windsurfing i wiele innych. Ostatnio, nawet ku swojemu zaskoczeniu, zafascynowany wędkarstwem spinningowym.

 

Michał Marchliński

Dyrektor ds. Wdrożen i Wsparcia
+48 601 98 55 82 | m.marchlinski(at)aleph.pl

Z firmą związany od 1996 roku. Pasjonat elektroniki i informatyki. Prywatnie tata Emilii i Bartłomieja. Badacz natury w mikro i makroskali.

Dominik Łuszczyński

Specjalista ds. Rozwoju Rynku
+48 533 330 399 | dominik.luszczynski(at)clarivate.com

Absolwent archeologii Uniwersytetu Rzeszowskiego. Z szeroko pojętym rynkiem książki związany od 2014 roku. Pisarz, recenzent i felietonista. Pasjonat informatyki, nowoczesnych technologii i retro elektroniki. Wraz z żoną i synem mieszka w stolicy Warmii. 

Iwona Sikora-Celej

Starszy Specjalista ds. Wsparcia – Bibliotekarz Systemowy
+48 603 08 92 19 | i.sikora(at)aleph.pl

Z wykształcenia anglistka, absolwentka Wydziału Neofilologii UAM w Poznaniu.
Pracę w środowisku bibliotek rozpoczęła od wdrożenia systemu Aleph w jednej z warszawskich placówek. W firmie od jej powstania. Prywatnie matka dwóch córek, lubi przeczytać dobry kryminał.

Paweł Przytuła

Specjalista ds. Wdrożeń
+48 601 68 19 99 | p.przytula(at)aleph.pl

Urodzony na Warmii, od 2016 roku mieszkaniec krakowskiej Nowej Huty. Z zespołem Alepha współpracuje od 2005 roku. Od połowy lat 80 zafascynowany komputerami, informatyką i nowymi technologiami. Wielki miłośnik brydża, zagadek i łamigłówek.

Małgorzata Jakubowska

Specjalista ds. Wsparcia
+48 501 19 64 77 | m.jakubowska(at)aleph.pl

Z firmą współpracuje od 2002 roku, od 2014 w pełnym wymiarze godzin zajmuje się przede wszystkim wdrażaniem systemu Primo i tworzeniem raportów statystycznych dla bibliotek. Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie, z zamiłowania redaktorka i programistka. Prywatnie szczęśliwa żona i mama. Uwielbia czytać, chodzić do teatru i grać w gry planszowe.

Aleksander Gniot

Aleksander Gniot

Project Manager
+48 695 06 70 53 | aleksander.gniot(at)exlibrisgroup.com

Przez wiele lat związany z Biblioteką Uniwersytecką w Poznaniu, pomysłodawca i organizator oryginalnych eventów bibliotecznych. Z wykształcenia filozof. Uwielbia uprawiać sporty, poznawać ludzi i odkrywać świat.

Lidia Stolarska

Administracja biura
+ 48 22 839 83 18 | biuro(at)aleph.pl

W Alephie od 2008 roku – stoi na straży sprawnego funkcjonowania firmy od strony administracyjnej i księgowej. Absolwentka Politechniki Warszawskiej. Prywatnie szczęśliwa żona i mama dwóch synów. Podharcmistrz w stanie spoczynku — niezmiennie kocha góry, morze, las, jezioro, ognisko, gitarę, śpiew…